Ahoj! Vítám Vás na stránkách srdcemproradost.cz. Tyto stránky jsou plné radosti, lásky, relaxace a pozitivní energie. A jak vlastně vznikly? Jsem fyzioterapeutka, která v sobě v době covidu objevila kreativního ducha. Nejprve jsem začala malovat pro radost sobě a později jsem zjistila, že mé výrobky nedělají radost jenom mně, ale i lidem okolo mě. A tak jsem se rozhodla, že kromě těla budu léčit i tu naši dušičku🤗.

Dneska nejraději maluji svícny nebo obrázky a to buď podle sebe, co mě napadne, nebo na přání do barev, které má dotyčný rád. Z toho plyne, že maluju buď na přání, nebo si každý najde mandalu pro sebe z již namalovaných kousků. A protože mi často chodí dotazy, jestli mám volný nějaký obrázek nebo svícen (a já si přesně nepamatuju, co ještě mám), tak jsem se rozhodla vytvořit tyto stránky (e-shop). Tak Vám můžu poslat odkaz a Vy uvidíte, z čeho můžete vybírat. Nejlepší ale je přijít se podívat ke mně do ambulance ve Žďáře nad Sázavou (i bez terapie 😁) a kouknout se na obrázky v reálu. Mají totiž jinou energii než na fotce. Případně je možné mě kontaktovat a obrázek si u mě vyzvednout. Pokud je ale někdo zdaleka, je samozřejmě možnost cokoliv poslat. Výrobky se budou na stránkách objevovat a mizet podle toho, co namaluji nebo co si kdo vyzvedne.

Obrázky maluju tak, jak mě zrovna napadne. I barvy si míchám pokaždé jinak. Proto se nikdy nestane, že by se objevily dva stejné obrázky nebo svícny. To se netýká hrnečků a tašek, protože tam jsem obrázky namalovala a můžu je tak opakovaně tisknout ☺️.

Pokud se Vám moje tvorba líbí, budu ráda, když se o mně zmíníte svým přátelům, abych mohla šířit svoji radost vesele dál ❤️.

Instagram